• Wpisów: 141
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:59
  • Licznik odwiedzin: 13 319 / 2888 dni
 
powderyrose
 
Obraz 055.jpg

Chciałabym napisać trochę o mojej pielęgnacji włosów. Oczywiście, jest ona zmienna w zależności od pogody lub stanu włosów, jednak staram się zawsze jednakowo o nie dbać. Nie jestem ekspertką i szczerze mówiąc niezbyt zwracam uwagę na składy kosmetyków, ale wiem że są one bardzo ważne.
*Rodzaj moich włosów* - są one przetłuszczające się u nasady i sucha na końcach. Bardzo łatwo się niestety łamią i rozdwajają. Są z natury gęste, grube, długie i proste. Niestety ciężko jest cokolwiek z nimi zrobić, stylizacja nie wchodzi w grę.
*Ulubione produkty i akcesoria* - jeśli chodzi o szampon to używam aktualnie Dove Silk & Sleek i jestem z niego zadowolona. Odżywka niestety nie wchodzi w grę, każda niesamowicie moje włosy obciąża :(
Zamiast tego używam raz na tydzień lub dwa maski z Syoss do włosów suchych i puszących się. Pomaga mi ona w elektryzowaniu się włosów :)
W zeszłym roku odkryłam Tangle Teezer, o którym było bardzo głośno. Jest niesamowity, zupełnie inna bajka w rozczesywaniu włosów. Zdecydowanie polecam!
*Inne zasady pielęgnacji* - włosy myję niestety często bo co dwa dni :( Nie susze ich, nie prostuję nie używam lokówki. To chyba ratuje jeszcze moje włosy ;)

To chyba tyle, jak widzicie nie ma tego dużo. Chciałabym spróbować jeszcze czegoś bez silikonów i SLS bo jednak to mocno obciąża. Może Alterra? Zobaczymy :)

Nie możesz dodać komentarza.